8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, TOLNAI UTCA 1. posta@vadex.hu +36 22 510 500

Társaságunk pályázatot hirdet a címben szereplő állás betöltésére.

karbantarto

Munkavégzés helye:
8123 Soponya, Petőfi utca 275.

Feladatok:
a társaság által üzemeltetett létesítményekben lévő épületgépészeti, üzemgépészeti, élelmiszeripari rendszerek, berendezések üzemeltetése, műszaki javítása és karbantartása.

Elvárások:
- karbantartó/gépész végzettség,
- műszaki rajzok ismerete,
- precizitás, gyors helyzetfelismerés,
- önálló munkavégzés.

Előny:
- karbantartásban szerzett tapasztalat,
- több éves szakmai múlt.

Amit kínálunk:
- jó munkahelyi légkör,
- teljes körűen bejelentett foglalkoztatás,
- egy műszakos munkarend,
- versenyképes jövedelem.

Érdeklődés:
vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: