8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, TOLNAI UTCA 1. posta@vadex.hu +36 22 510 500

Társaságunk pályázatot hirdet a címben szereplő állás betöltésére.

karbantarto

Munkavégzés helye:
Soponya, Petőfi Sándor út 275.

Munkarend:
Készenléti jellegű, folyamatos, 12/24 óra munkabeosztással.

Feladatok:
- a tároló termekben hőfoktartás biztosítása,
- gazdaságos üzemviszonyok beállítása,
- üzemnapló vezetése,
- az ammóniás hűtőrendszer üzemeltetése.

Elvárások:
- középfokú gépész vagy erősáramú villanyszerelő szakirányú végzettség,
- gyors, precíz, pontos munkavégzés,
- önállóság és határozottság.

Előnyt jelent:
Hűtőberendezés kezelői vagy hűtőgépkezelői szakvizsga.

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség,
- kiszámítható jövedelem,
- 100%-ban bejelentett munkaviszony,
- munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés.

Érdeklődés:
vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172